Nový článek
Nový článek
Kategorie

Společnost

Alexandrovci a jejich hudební turné

Včera jsem měla poprvé ve svém životě jedinečnou příležitost zažít opravdový kulturní zážitek. Mnozí přítomní, kteří seděli se mnou v hledišti, jistě sdílí obdobný ba ne-li stejný názor. Brilantní umělecké výkony, nejen pěvecké ale rovněž taneční, uchváti...

Číst dál

Koncert v kostele sv. Jana Nepomuckého

Letošní léto je minulostí, a vládu převzal podzim plný barev. Podzimní dny se rychle zkracují, a krajinou vládne chladné nevlídné počasí. V tuto dobu hledáme příjemná místa, kde bychom strávili pěkné chvilky s hudbou, která by zahnala naše podzimní chmury.

Číst dál

Budeme se těšit na další ročník

Dne 20. 9. 2015 byla ukončena další sezóna velmi úspěšného cyklu Hudební procházky. Cyklus svým koncertem ukončil Kvartet složený z členů orchestru Národního divadla. Na koncertě zazněly velmi známé hudební skladby autorů W. A. Mozarta, J. S. Bacha, nebo ...

Číst dál

Hudební koncert z cyklu "Fakulta v srdci Karlova"

Již před časem jsem publikovala dvě reportáže, které se věnovaly tématu hudebních koncertů. Připomeňme si jejich tituly. První článek se věnoval významné kulturní události Noc kostelů a byl publikován pod titulem Kulturní událost roku "Noc kostelů" pohledem studentky VOŠ ekonomických studií v Praze. Druhý článek zprostředkoval čtenáři informace o koncertech v rámci cyklu Hudební procházky.

Číst dál

Tip na nedělní výlet

U příležitosti rozšíření webových stránek Kultura v hl. m. Praha jsem si v minulém týdnu vyšla na kulturní procházku do pražské ZOO. V rámci nové fotografické galerie s pracovním názvem Kouzlo fotografie hledám fotograficky zajímavá místa. Ovšem, neopakovatelným okamžikem v kariéře amatérského fotografa bylo setkání s obyvateli Ptačích mokřadů.

Číst dál

Copywriting.cz - kterak copywriteři přicházejí o iluze


Copywriting.cz - kterak copywriteři přicházejí o iluze

S copywritery se dnes roztrhl pytel a zprostředkovávat prodej textů vypadá jako perspektivní záležitost.Jak ale vypadá realita? Poptávka po textech je minimální, což sice dovoluje sehnat firmám texty v nízké cenové relaci. Jak je to ale s kvalitou textu, který získáte? Zkusila jsem ze zvědavosti poptávat několik článků na serveru copywriting.cz. A hádejte, jak to dopadlo!

Číst dál

12345678910
Zpět nahoru