Nový článek
Nový článek
Kategorie

Společnost

Máme problém


Máme problém

Stovky odborníků prý posledních šest let bádaly a po prozkoumání třetiny území České republiky dospěly za víc než půl miliardy korun ze Státního fondu životního prostředí a od Ministerstva životního prostředí k poznání, že České republice hrozivě ubývá podzemní voda.

Číst dál

Ještě že máme Evropskou unii


Ještě že máme Evropskou unii

Evropská unie to s námi myslí dobře. Tedy aspoň si to o sobě sama myslí. A protože jsou ve světě, který nás obklopuje, i věci, jež nás ohrožují nebo aspoň potenciálně mohou ohrožovat, bojuje proti nim. Tedy alespoň tehdy, když se to nedotkne vedoucích eurounijních politiků samotných.

Číst dál

Obnažujte se raději ve městě

Zoolog z Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory si zažertoval. Že prý aby se člověk bál si v lese byť i jenom odskočit. Myšleno na malou nebo na velkou. Protože doba romantických procházek lesem je už ta tam a lidem stále častěji hrozí, že budou zachycen...

Číst dál

Ještě že tak

Nepovažuji tento výzkum ani za trochu smysluplný, o jeho významu velice pochybuji. Protože k čemu nám podobné vědecké zjištění vlastně je, že? Ale když už byl jednou tento výzkum zrealizován…

Číst dál

Hezké, ale…


Hezké, ale…

Jak jsem se dočetl, jsou čeští železničáři a firma Škoda Auto vlastně ohromní kamarádi. Železničáři vycházejí této automobilové firmě vstříc a prý zlepší trati vedoucí do Mladé Boleslavi a zřejmě i do Kvasin.

Číst dál

Jak tohle dopadne?


Jak tohle dopadne?

V Rakousku by prý neradi, aby se o Silvestru opakovalo to, co se loni v této zemi i u sousedních Němců stalo. Tedy netouží po tom, aby tam byly v masovém měřítku sexuálně napadány a okrádány jejich ženy. Migranty, kým jiným.

Číst dál

12345678910
Zpět nahoru