Nový článek
Nový článek
Kategorie

Ostatní

Najdete rozdíl?

Jak nám stroze oznámila média, přerušila Organizace spojených národů humanitární pomoc severovýchodu Nigérie. Tedy oblasti, kde se nachází téměř čtvrt milionu podvyživených dětí, z nichž bez pomoci jednoduše každé páté umře hlady. OSN má pro toto svoje r...

Číst dál

Podlehl jsem pokušení


Podlehl jsem pokušení

Jak známo, člověk by si neměl platit ženy pro své oblažení. Protože to může být sice příjemné i cenově přijatelné, jenže ty možné následky… Znáte to, nejste-li hluší a slepí. Chlap si koupí takové děvče, užije si s ním a pak nastanou trable.

Číst dál

I já děkuji

I já děkuji               Poznal ji za jednoho letního rána, když se procházel po parku, aby zapomněl na další ničemný křik opilého otce. Rukama v kapsách a pohledem do nitra země přemýšlel, jak se všeho zbavit a konečně poznat klid, který tak promlouva...

Číst dál

Publikuj to! - vznik a verze 2.0


Publikuj to! - vznik a verze 2.0

Letní měsíce jsou specifické. Žáci a studenti mají prázdniny, zaměstnanci si užívají zasloužených dovolených a občas nás trápí tropické teploty. Většina podniků se připravuje na svoji hlavní prodejní sezónu. My jsme se rozhodli, že poodhalíme oponu.

Číst dál

Smysl...


Smysl...

Nestává se často, že bych měl náladu na filozofování, ale když mě to popadne, ve většině případů přemýšlím nad tím, co je vlastně smyslem života.

Číst dál

Studijní pobyt v USA - II. část


Studijní pobyt v USA - II. část

Druhý díl zápisků ze studijního pobytu v USA. Tentokrát se autor účastní fotbalového zápasu (pozor, evropského fotbalu) a popíšeme vám oslavy Valentýna v San Franciscu. Obrázek doplnila "redakce".

Číst dál

1234
Zpět nahoru