Nový článek
Nový článek
Kategorie

Ostatní

Sbohem, vláčky


Sbohem, vláčky

Tak se prý na Českou republiku valí další zlepšení, jež povede nejspíše ke zhoršení. A valí se – jak jinak – přímo od slavné velké Evropské unie.

Číst dál

Ach, ta obezita


Ach, ta obezita

Už dávno se ví, že obezita není žádoucí. Že člověku nepřináší nic dobrého, právě naopak. Kolik jenom toho kvůli ní jí postižený člověk vytrpí! Úsměšky od okolí, omezená pohyblivost, oběhová soustava plná cholesterolu, opotřebované klouby,… To jenom tak namátkou.

Číst dál

Jasný důkaz


Jasný důkaz

Firma Drylock v Hrádku jeden na plné obrátky (http://regiony.impuls.cz/fabrika-tovarna-drylock-roste-nejvetsi-na-svete-vyrobce-pleny-pbs-/liberecky-kraj.aspx?c=A180329_162606_imp-liberecky_kov&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk#utm_source=rss&...

Číst dál

Jen mě tak napadlo…


Jen mě tak napadlo…

Poslanci rakouské vládní koalice, Rakouské lidové strany a Svobodné strany Rakouska zrušili v úterý normu, jež počítala s naprostým zákazem kouření v rakouských restauračních zařízeních.

Číst dál

Konečně pomoc pro lidi


Konečně pomoc pro lidi

V České republice se chystá novinka. Od července letošního roku bude díky novele zákona o občanských průkazech a cestovních dokladech opět možné nechat si vystavit cestovní pas expresně, tedy i do 24 hodin nebo pěti pracovních dnů.

Číst dál

Vzhůru do „Evropy“


Vzhůru do „Evropy“

Nebyl jsem u toho schvalování, prodávám, jak jsem koupil na https://www.nasepenize.cz/budou-mladi-lide-cestovat-po-evrope-zadarmo-evropska-komise-ma-plan-310348?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk. Jak prý Evropská komise schválila, mají to mí...

Číst dál

Budějce či Praha?


Budějce či Praha?

Tak prý se mohu začít těšit na změnu. Od jara roku 2020 (podle jiné informace od března 2019) by se prý mohlo začít létat i přímo od nás z Českých Budějovic velkými dopravními letadly do celého světa. A to proto, že začíná poslední fáze modernizace zdejšího letiště.

Číst dál

Kolik stojí rakouský právník?


Kolik stojí rakouský právník?

Rakušané, dokonce některé tamní politiky nevyjímaje, prý skřípou zuby (http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/209637-neziskovky-odmitnutym-zadatelum-o-azyl-plati-advokaty-sobotka-se-poradne-zlobi/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk). Protože už tě...

Číst dál

Když budou ty Vánoce…


Když budou ty Vánoce…

Bezdomovci to mají v životě bezesporu těžké. A v nadcházejícím zimním období zejména. Strádají a i letos už máme první z jejich řad, kdo za svůj životní styl zaplatili i tím nejcennějším, co člověk má.

Číst dál

1234
Zpět nahoru