Nový článek
Nový článek
Kategorie

Ostatní

Konečně pomoc pro lidi


Konečně pomoc pro lidi

V České republice se chystá novinka. Od července letošního roku bude díky novele zákona o občanských průkazech a cestovních dokladech opět možné nechat si vystavit cestovní pas expresně, tedy i do 24 hodin nebo pěti pracovních dnů.

Číst dál

Vzhůru do „Evropy“


Vzhůru do „Evropy“

Nebyl jsem u toho schvalování, prodávám, jak jsem koupil na https://www.nasepenize.cz/budou-mladi-lide-cestovat-po-evrope-zadarmo-evropska-komise-ma-plan-310348?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk. Jak prý Evropská komise schválila, mají to mí...

Číst dál

Budějce či Praha?


Budějce či Praha?

Tak prý se mohu začít těšit na změnu. Od jara roku 2020 (podle jiné informace od března 2019) by se prý mohlo začít létat i přímo od nás z Českých Budějovic velkými dopravními letadly do celého světa. A to proto, že začíná poslední fáze modernizace zdejšího letiště.

Číst dál

Kolik stojí rakouský právník?


Kolik stojí rakouský právník?

Rakušané, dokonce některé tamní politiky nevyjímaje, prý skřípou zuby (http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/209637-neziskovky-odmitnutym-zadatelum-o-azyl-plati-advokaty-sobotka-se-poradne-zlobi/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk). Protože už tě...

Číst dál

Když budou ty Vánoce…


Když budou ty Vánoce…

Bezdomovci to mají v životě bezesporu těžké. A v nadcházejícím zimním období zejména. Strádají a i letos už máme první z jejich řad, kdo za svůj životní styl zaplatili i tím nejcennějším, co člověk má.

Číst dál

Nepříjemné…


Nepříjemné…

Afghánskému zemědělství se prý daří. Alespoň tedy co se pěstování máku týká. Tato země tak prý hlásí rekordní produkci opia, díky níž bude na celosvětovém trhu daleko více heroinu.

Číst dál

Nová rumová aféra


Nová rumová aféra

Kdysi jsme si v českých hospodách nejednou připíjeli na zdraví rumem. Tuzemským, pochopitelně, protože na nějaký ten importovaný jsme si většinou mohli nechat leda tak zajít chuť.

Číst dál

1234
Zpět nahoru