Nový článek
Nový článek
Kategorie

Když budou ty Vánoce…

Bezdomovci to mají v životě bezesporu těžké. A v nadcházejícím zimním období zejména. Strádají a i letos už máme první z jejich řad, kdo za svůj životní styl zaplatili i tím nejcennějším, co člověk má.

Když budou ty Vánoce…

Aby se jim trochu ulehčil život, přichází (nikoliv poprvé) Armáda spásy s nápadem zvaným nocleženka (https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/armada-spasy-zavadi-noclezenku-stokorunou-zajistite-noc-cloveku-bez-domova-20171204.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk).

Kdokoliv z našinců, kdo je na tom lépe, může koupit a někomu z potřebných darovat tento produkt. Tedy možnost strávit noc v teple v noclehárně Armády spásy v Praze, Brně, Ostravě nebo Karlových Varech, s možností dát si polévku s pečivem a teplý nápoj, osprchovat se a provést osobní hygienu, respektive pak i získat zdarma teplé oblečení či obuv.

Stačí částka, jež je pro mnohé z nás vcelku zanedbatelný pakatel, a někomu se aspoň nakrátko uleví. Někomu, kdo by si jinak takový „luxus“ nemohl dopřát. A kdo tento dar s vděčností přijme.

A mne tak napadlo… Když se můžeme tak hezky postarat o homeless…

Od Armády spásy pomoc logicky očekávat nemohu a tak bych se s dovolením zeptal vás, našich drahých poloviček.

Neměla by pro mne, jednoho z wifeless, některá z vás náhodou souloženku?

Zpět nahoru