Nový článek
Nový článek
Kategorie

Poslanecký nápad…

Malajsijský poslanec Che Mohamad Zulkifly, zřejmě „potrefená husa“, nemající po nocích nic jiného „na práci“, prý dostal nápad.

Poslanecký nápad…

Měl prý totiž v rámci diskuse o domácím násilí během parlamentního zasedání mimo jiné prohlásit (http://www.denik.cz/ze_sveta/malajsky-poslanec-odmitani-sexu-v-manzelstvi-je-tyrani-20170727.html), že „ženy, které odmítají sex svým manželům, konají formu psychologického a emočního zneužívání“. Muži jsou podle něj sice fyzicky silnější, jenže i těm je v rámci domácího násilí ubližováno, a to emočně výše zmíněným způsobem.

Zároveň je pak podle něj „zneužíváním“ i to, není-li muži dovoleno vzít si druhou manželku; což je s povolením od tamních náboženských soudů řídících se právem šaría možné.

Schytal si to od svých politických odpůrců, schytal to třeba i na Facebooku. A nyní to schytá preventivně i ode mne. Byť v mém případě z docela jiného důvodu než od ostatních.

Protože já mám zkrátka docela obyčejný strach. Strach z toho, že by se onoho nápadu mohli chytit i čeští, respektive eurounijní politici. Mohli by se mě zastat…

… a dokážete si představit tu hrůzu, kdybych si musel vybrat odškodné za všechny noci, kdy to neto?

Zpět nahoru