Nový článek
Nový článek
Kategorie

Články od autora Viktor Pondělík

Ach, ta obezita


Ach, ta obezita

Už dávno se ví, že obezita není žádoucí. Že člověku nepřináší nic dobrého, právě naopak. Kolik jenom toho kvůli ní jí postižený člověk vytrpí! Úsměšky od okolí, omezená pohyblivost, oběhová soustava plná cholesterolu, opotřebované klouby,… To jenom tak namátkou.

Číst dál

Sorry, ale…


Sorry, ale…

Tak si to guvernér České národní banky Jiří Rusnok pěkně schytal. Před nedávnem v České televizi prohlásil, že důchod by měl být jen pojistka, aby lidé nespadli do bídy, a vzápětí se na něj naši politici takřka bez rozdílu prezentované politické orientace sesypali.

Číst dál

Jasný důkaz


Jasný důkaz

Firma Drylock v Hrádku jeden na plné obrátky (http://regiony.impuls.cz/fabrika-tovarna-drylock-roste-nejvetsi-na-svete-vyrobce-pleny-pbs-/liberecky-kraj.aspx?c=A180329_162606_imp-liberecky_kov&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk#utm_source=rss&...

Číst dál

Jen taková maličkost…


Jen taková maličkost…

Tesco je, jak se zdá, učiněným dobrodějem. Vždyť jenom považte! Od roku 2016 prý pravidelně podporuje lokální komunity programem „Vy rozhodujete, my pomáháme“, od něhož získávají české neziskové organizace peníze pro kdejakou dobrou věc.

Číst dál

Dalo se to čekat


Dalo se to čekat

Guvernér České národní banky Jiří Rusnok v České televizi oznámil, že dojde v příštím roce ke zpomalení růstu mezd v České republice. Růst by prý totiž měl být podobný jako hrubý domácí produkt země, tedy asi čtyřprocentní. Protože se prý mzdy nesmí drama...

Číst dál

Konečně pomoc pro lidi


Konečně pomoc pro lidi

V České republice se chystá novinka. Od července letošního roku bude díky novele zákona o občanských průkazech a cestovních dokladech opět možné nechat si vystavit cestovní pas expresně, tedy i do 24 hodin nebo pěti pracovních dnů.

Číst dál

Inu, politici


Inu, politici

Čeští politici zase jednou perlí. Sociální demokracie, jež se vlastním přičiněním dostala v posledních volbách až na samé dno a přesto má tu stupidní drzost žádat ta nejdůležitější ministerstva výměnou za to, že podpoří naopak volební vítěze, se nyní zase jednou znemožnila v otázkách školství. Toho, které jejich poslední ministryně „dorazila“, dala mu div ne „ránu z milosti“, a ani to jim zjevně ještě nestačí.

Číst dál

12345678910
Zpět nahoru